پشتیبانی و فروش ۵۳۸۲۶ ۰۲۱
راهنمای شهر کربلا
  • ۱۳۹۶/۷/۱۱

راهنمای شهر کربلا

کربلا از مهم‌ترین شهرهای زیارتی عراق و حتی می‌توان گفت جهان است. مرقد مطهر امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع)، این شهر را به یکی از قطب‌های گردشگری مذهبی در جهان تبدیل کرده است.


عسلویه
  • ۱۳۹۵/۷/۲۱

عسلویه

عسلویه شهری است که پیشینه‌ی نام آن را حداقل باید در چهار صد سال گذشته جستجو کرد؛ اما آنچه که باعث شهرت این بندر کوچک شده، نه تاریخ و نه سلسله کشمکش‌های صورت گرفته برای تصرف آن، که ارزشمندترین سرمایه‌های موجود در جهان بوده: نفت و گاز.


همدان
  • ۱۳۹۵/۷/۱۸

همدان

همدان آرام و دوست‌داشتنی گنجینه‌ای است از تاریخ، زیبایی‌های طبیعی و قومیت‌های گوناگونی که در شهری خوابیده بر بستر کوهستان، به آرامش و صمیمیت، سده‌ها است که کنار یکدیگر زندگی می‌کنند.


اصفهان
  • ۱۳۹۵/۷/۶

اصفهان

وقتی نام اصفهان به میان می‌آید، تاریخ و هنر دو عنصر جدا نشدنی‌ای هستند که در ناخودآگاهِ ذهن تکرار می‌شوند. معماری‌های کم‌نظیر، بناهایی فاخر و متعلق به گذشته‌های دور و مجموعه‌ای از فرهنگ‌ها و قومیت‌های مختلف، در کنار موقعیت جغرافیایی خاص این شهر در قلب ایران، اصفهان را به شهری تبدیل کرده‌اند که نه حالا و نه در طول تاریخ نتوانسته و نمی‌توانسته که نادیده گرفته شود.


شیراز
  • ۱۳۹۵/۶/۲۷

شیراز

شیراز پایتخت فرهنگی ایران و الهام‌بخش شاعران و هنرمندان بزرگ کشورمان است. شهری که در موقعیتی خاص و با اهمیت قرار گرفته و نبض اقتصادی نواحی جنوبی کشور را در دست دارد. اقوام مختلف و ایل‌های کوچ‌نشین، مردم شهری و یکجانشینان روستایی؛ فصل مشترک خود را در شیراز می‌یابند.


تهران
  • ۱۳۹۵/۶/۱۷

تهران

پرجمعیت‌ترین، پرتراکم‌ترین، بزرگ‌ترین، مهم‌ترین، آلوده‌ترین، گران‌ترین و ده‌ها "ترین" دیگر را به تهران نسبت می‌دهند. شهری که تقریبا هر ایرانی حداقل یک‌بار از آن دیدن کرده. گاهی به بهانه‌ی ملاقات با آشنایی و گاه به ‌دنبال کاری. 


بوشهر
  • ۱۳۹۵/۶/۱۳

بوشهر

بوشهر این شهر زیبای آرمیده بر کنار خلیج، قدمتی بسیار کهن و تاریخی پر فراز و نشیب دارد. سرزمین لیان، به عنوان یکی از نواحی تحت حکومت هخامنشیان، محل ظهور تمدنی است که نهایتا به ظهور شهری به نام ریشهر و پس از آن بوشهر منجر شده است. با این حال قدمت بوشهر به دورانی بس فراتر باز می‌گردد. در دوران تمدن پیشاآریایی عیلام، سکونت‌گاه‌هایی نیز در حوزه هلیل‌رود و مناطق کنونی بوشهر وجود داشته است. مردم این ناحیه تمدن و آیین خاص خود را داشته‌اند و احتمالا جزو سلسله‌های تابع حکومت مرکزی عیلام بوده‌اند.


مشهد
  • ۱۳۹۵/۶/۱۳

مشهد

شهر تاریخی مشهد را قبله هفتم نامیده‌اند. مدفن امام هشتم شیعیان علی‌بن موسی‌الرضا (ع) سال‌ها است که به مهم‌ترین شهر مذهبی شیعیان ایران تبدیل شده و به لطف این حُسن شهرت و مسافران میلیونی که در طول سال از آن دیدن می‌کنند، رشد سریع و چشمگیری را تجربه کرده است.


تبریز
  • ۱۳۹۵/۶/۱۲

تبریز

تبریز را شهر اولین‌ها لقب داده‌اند. اولین چاپخانه، اولین مدرسه‌ی کر و لال‌ها، اولین سینمای عمومی، اولین قطار شهری، اولین مدرسه به شیوه‌ی نوین، اولین پول کاغذی و بسیاری اولین‌های دیگر نشان از مردمی فرهنگ‌دوست و فعال و کوشا دارد که در مقابل پیشرفت‌های روز نه تنها مقاومتی نشان نداده‌اند، که تلاش کرده‌اند تا به بهترین شکل آن را در شهر خود بومی و نهادینه کنند.