پشتیبانی و فروش
۵۳۸۲۶ ۰۲۱
منو
پشتیبانی و فروش ۵۳۸۲۶ ۰۲۱
سفر ۷۲۴
آسان ترین راه رزرو و خرید بلیط اتوبوس
پشتیبانی و فروش ۰۲۱ ۵۳۸۲۶

تبریز

 • ۱۳۹۷/۳/۲۹

تبریز را شهر اولین‌ها لقب داده‌اند. اولین چاپخانه، اولین مدرسه‌ی کر و لال‌ها، اولین سینمای عمومی، اولین قطار شهری، اولین مدرسه به شیوه‌ی نوین، اولین پول کاغذی و بسیاری اولین‌های دیگر نشان از مردمی فرهنگ‌دوست و فعال و کوشا دارد که در مقابل پیشرفت‌های روز نه تنها مقاومتی نشان نداده‌اند، که تلاش کرده‌اند تا به بهترین شکل آن را در شهر خود بومی و نهادینه کنند.


استانبول (ترکیه)

 • ۱۳۹۷/۲/۲۲

استانبول جایی است که آسیا و اروپا به هم می رسند. سفر به این شهر می تواند به دلیل جاذبه های بی نظیری که در این شهر وجود دارد، برای شما متفاوت باشد. 


آنکارا (ترکیه)

 • ۱۳۹۷/۲/۵

برای خرید بلیط اتوبوس از تهران به آنکارا (ترکیه) می توانید از سامانه سفر724 اقدام کنید. همراه ما باشید تا اطلاعات جامعی در زمینه شهر آنکارا به دست بیاورید.


شهر باکو (آذربایجان)

 • ۱۳۹۷/۱/۲۹

کشور آذربایجان و شهر باکو با توجه به نزدیکی جغرافیایی یکی از مقصدهای گردشگری مورد علاقه ایرانیان برای مسافرت می باشد.به دلیل امکان سفر زمینی به باکو و همزبانی بیشتر هموطنان ساکن در شمال غرب، باکو را انتخاب میکنند.


مشهد

 • ۱۳۹۶/۱۲/۱۹

در بین تمامی شهر های کشور، شهری با درخشش گنبدی طلایی در شرق به چشم میخورد که سالانه زوار زیادی راهی این شهر هستند. حتی این زوار ممکن است از شهرهایی باشند که فاصله ی زیادی تا کشور ما دارند. 


کربلا (عراق)

 • ۱۳۹۶/۱۲/۱۹

کربلا از مهم‌ترین شهرهای زیارتی عراق و حتی می‌توان گفت جهان است. مرقد مطهر امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع)، این شهر را به یکی از قطب‌های گردشگری مذهبی در جهان تبدیل کرده است.


شهر وان (ترکیه)

 • ۱۳۹۶/۱۲/۶

برای خرید بلیط اتوبوس از خوی به وان (ترکیه) می توانید از سامانه سفر724 اقدام کنید. با توجه به اینکه فروش بلیط اتوبوس نوروزی خوی - وان (ترکیه) نیز از طریق این سامانه پیش فروش می شود، می توانید با برنامه ریزی نسبت به خرید بلیط اتوبوس اقدام کنید.


شهر ترابزون (ترکیه)

 • ۱۳۹۶/۱۲/۵

برای خرید بلیط اتوبوس از تبریز به ترابزون می توانید از سامانه سفر724 اقدام کنید. با توجه به اینکه فروش بلیط اتوبوس نوروزی تبریز ترابزون نیز از طریق این سامانه پیش فروش می شود، می توانید با برنامه ریزی نسبت به خرید بلیط اتوبوس اقدام کنید.


شهر تفلیس (گرجستان)

 • ۱۳۹۶/۱۲/۲

تفلیس پایتخت کشور گرجستان می باشد. گرجستان به دلیل همسایگی با ارمنستان و ترکیه و اذربایجان فرهنگ متنوعی را در دل خود جای داده است که این کشور را برای گردشگران جذاب ساخته است.


راهنمای کامل سفر زمینی به مشهد

 • ۱۳۹۶/۷/۱۵

برای سفر زمینی به مشهد کسب چه اطلاعاتی لازم است؟ با ما همراه باشید تا راهنمای کامل سفر زمینی به مشهد را با شما به اشتراک بگذاریم.


راهنمای شهر کربلا

 • ۱۳۹۶/۷/۱۱

کربلا از مهم‌ترین شهرهای زیارتی عراق و حتی می‌توان گفت جهان است. مرقد مطهر امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع)، این شهر را به یکی از قطب‌های گردشگری مذهبی در جهان تبدیل کرده است.


راهنمای کامل سفر زمینی به تفلیس با اتوبوس

 • ۱۳۹۵/۱۰/۱۲

در سال‌های گذشته تب‌و‌تاب سفر به تفلیس بسیار داغ است اما چگونه می‌توان بدون هیچ مشکلی سفر زمینی به تفلیس را تجربه کرد؟


راهنمای کامل سفر زمینی به ایروانِ ارمنستان

 • ۱۳۹۵/۹/۱۵

ایروان پایتخت کشور ارمنستان است که در همسایگی کشور عزیزمان ایران قرار داد. شهر ایروان زیبایی‌های چشم‌گیر و فوق‌العاده‌ای دارد که دیدگان را محو خود می‌کند. بنابراین اکثر گردشگران ایرانی تمایل دارند که به این شهر زیبا سفر کنند و از زیبایی‌های آن لذت ببرند. اما از چگونگی سفر زمینی به ایروان و جزئیات آن اطلاع ندارند. از این‌رو بر آن شدیم تا در این مطلب راهنمای کامل چگونگی سفر زمینی به ایروان را با شما به اشتراک بگذاریم. 


راهنمای کامل سفر زمینی به ترابزون

 • ۱۳۹۵/۸/۲۷

هر چند شهر زیبای ترابزون به بزرگی استانبول نیست اما به استانبول کوچک معروف است. این شهر یکی از سرسبزترین شهرهای ترکیه است که تمامی پدیده­های طبیعی از جمله دریا، دریاچه، کوهستان، دشت و چشمه را با هم دارد. گویش محلی، غذاهای مخصوص در کنار طبیعت زیبا و آثار تاریخی فراوان ترابزون را به یک شهر گردشگری تبدیل ساخته است.


عسلویه

 • ۱۳۹۵/۷/۲۱

عسلویه شهری است که پیشینه‌ی نام آن را حداقل باید در چهار صد سال گذشته جستجو کرد؛ اما آنچه که باعث شهرت این بندر کوچک شده، نه تاریخ و نه سلسله کشمکش‌های صورت گرفته برای تصرف آن، که ارزشمندترین سرمایه‌های موجود در جهان بوده: نفت و گاز.


همدان

 • ۱۳۹۵/۷/۱۸

همدان آرام و دوست‌داشتنی گنجینه‌ای است از تاریخ، زیبایی‌های طبیعی و قومیت‌های گوناگونی که در شهری خوابیده بر بستر کوهستان، به آرامش و صمیمیت، سده‌ها است که کنار یکدیگر زندگی می‌کنند.


اصفهان

 • ۱۳۹۵/۷/۶

وقتی نام اصفهان به میان می‌آید، تاریخ و هنر دو عنصر جدا نشدنی‌ای هستند که در ناخودآگاهِ ذهن تکرار می‌شوند. معماری‌های کم‌نظیر، بناهایی فاخر و متعلق به گذشته‌های دور و مجموعه‌ای از فرهنگ‌ها و قومیت‌های مختلف، در کنار موقعیت جغرافیایی خاص این شهر در قلب ایران، اصفهان را به شهری تبدیل کرده‌اند که نه حالا و نه در طول تاریخ نتوانسته و نمی‌توانسته که نادیده گرفته شود.


شیراز

 • ۱۳۹۵/۶/۲۷

شیراز پایتخت فرهنگی ایران و الهام‌بخش شاعران و هنرمندان بزرگ کشورمان است. شهری که در موقعیتی خاص و با اهمیت قرار گرفته و نبض اقتصادی نواحی جنوبی کشور را در دست دارد. اقوام مختلف و ایل‌های کوچ‌نشین، مردم شهری و یکجانشینان روستایی؛ فصل مشترک خود را در شیراز می‌یابند.


تهران

 • ۱۳۹۵/۶/۱۷

پرجمعیت‌ترین، پرتراکم‌ترین، بزرگ‌ترین، مهم‌ترین، آلوده‌ترین، گران‌ترین و ده‌ها "ترین" دیگر را به تهران نسبت می‌دهند. شهری که تقریبا هر ایرانی حداقل یک‌بار از آن دیدن کرده. گاهی به بهانه‌ی ملاقات با آشنایی و گاه به ‌دنبال کاری. 


بوشهر

 • ۱۳۹۵/۶/۱۳

بوشهر این شهر زیبای آرمیده بر کنار خلیج، قدمتی بسیار کهن و تاریخی پر فراز و نشیب دارد. سرزمین لیان، به عنوان یکی از نواحی تحت حکومت هخامنشیان، محل ظهور تمدنی است که نهایتا به ظهور شهری به نام ریشهر و پس از آن بوشهر منجر شده است. با این حال قدمت بوشهر به دورانی بس فراتر باز می‌گردد. در دوران تمدن پیشاآریایی عیلام، سکونت‌گاه‌هایی نیز در حوزه هلیل‌رود و مناطق کنونی بوشهر وجود داشته است. مردم این ناحیه تمدن و آیین خاص خود را داشته‌اند و احتمالا جزو سلسله‌های تابع حکومت مرکزی عیلام بوده‌اند.