پشتیبانی و فروش ۵۳۸۲۶ ۰۲۱

راهنمای کامل سفر به مشهد

  • ۱۳۹۶/۷/۱۵

در بین تمامی شهر های کشور، شهری با درخشش گنبدی طلایی در شرق به چشم میخورد که سالانه زوار زیادی راهی این شهر هستند. حتی این زوار ممکن است  از شهرهایی باشند که فاصله ی زیادی تا کشور ما دارند. 


راهنمای شهر کربلا

  • ۱۳۹۶/۷/۱۱

کربلا از مهم‌ترین شهرهای زیارتی عراق و حتی می‌توان گفت جهان است. مرقد مطهر امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع)، این شهر را به یکی از قطب‌های گردشگری مذهبی در جهان تبدیل کرده است.


عسلویه

  • ۱۳۹۵/۷/۲۱

عسلویه شهری است که پیشینه‌ی نام آن را حداقل باید در چهار صد سال گذشته جستجو کرد؛ اما آنچه که باعث شهرت این بندر کوچک شده، نه تاریخ و نه سلسله کشمکش‌های صورت گرفته برای تصرف آن، که ارزشمندترین سرمایه‌های موجود در جهان بوده: نفت و گاز.


همدان

  • ۱۳۹۵/۷/۱۸

همدان آرام و دوست‌داشتنی گنجینه‌ای است از تاریخ، زیبایی‌های طبیعی و قومیت‌های گوناگونی که در شهری خوابیده بر بستر کوهستان، به آرامش و صمیمیت، سده‌ها است که کنار یکدیگر زندگی می‌کنند.


اصفهان

  • ۱۳۹۵/۷/۶

وقتی نام اصفهان به میان می‌آید، تاریخ و هنر دو عنصر جدا نشدنی‌ای هستند که در ناخودآگاهِ ذهن تکرار می‌شوند. معماری‌های کم‌نظیر، بناهایی فاخر و متعلق به گذشته‌های دور و مجموعه‌ای از فرهنگ‌ها و قومیت‌های مختلف، در کنار موقعیت جغرافیایی خاص این شهر در قلب ایران، اصفهان را به شهری تبدیل کرده‌اند که نه حالا و نه در طول تاریخ نتوانسته و نمی‌توانسته که نادیده گرفته شود.


شیراز

  • ۱۳۹۵/۶/۲۷

شیراز پایتخت فرهنگی ایران و الهام‌بخش شاعران و هنرمندان بزرگ کشورمان است. شهری که در موقعیتی خاص و با اهمیت قرار گرفته و نبض اقتصادی نواحی جنوبی کشور را در دست دارد. اقوام مختلف و ایل‌های کوچ‌نشین، مردم شهری و یکجانشینان روستایی؛ فصل مشترک خود را در شیراز می‌یابند.


تهران

  • ۱۳۹۵/۶/۱۷

پرجمعیت‌ترین، پرتراکم‌ترین، بزرگ‌ترین، مهم‌ترین، آلوده‌ترین، گران‌ترین و ده‌ها "ترین" دیگر را به تهران نسبت می‌دهند. شهری که تقریبا هر ایرانی حداقل یک‌بار از آن دیدن کرده. گاهی به بهانه‌ی ملاقات با آشنایی و گاه به ‌دنبال کاری. 


بوشهر

  • ۱۳۹۵/۶/۱۳

بوشهر این شهر زیبای آرمیده بر کنار خلیج، قدمتی بسیار کهن و تاریخی پر فراز و نشیب دارد. سرزمین لیان، به عنوان یکی از نواحی تحت حکومت هخامنشیان، محل ظهور تمدنی است که نهایتا به ظهور شهری به نام ریشهر و پس از آن بوشهر منجر شده است. با این حال قدمت بوشهر به دورانی بس فراتر باز می‌گردد. در دوران تمدن پیشاآریایی عیلام، سکونت‌گاه‌هایی نیز در حوزه هلیل‌رود و مناطق کنونی بوشهر وجود داشته است. مردم این ناحیه تمدن و آیین خاص خود را داشته‌اند و احتمالا جزو سلسله‌های تابع حکومت مرکزی عیلام بوده‌اند.


مشهد

  • ۱۳۹۵/۶/۱۳

شهر تاریخی مشهد را قبله هفتم نامیده‌اند. مدفن امام هشتم شیعیان علی‌بن موسی‌الرضا (ع) سال‌ها است که به مهم‌ترین شهر مذهبی شیعیان ایران تبدیل شده و به لطف این حُسن شهرت و مسافران میلیونی که در طول سال از آن دیدن می‌کنند، رشد سریع و چشمگیری را تجربه کرده است.


تبریز

  • ۱۳۹۵/۶/۱۲

تبریز را شهر اولین‌ها لقب داده‌اند. اولین چاپخانه، اولین مدرسه‌ی کر و لال‌ها، اولین سینمای عمومی، اولین قطار شهری، اولین مدرسه به شیوه‌ی نوین، اولین پول کاغذی و بسیاری اولین‌های دیگر نشان از مردمی فرهنگ‌دوست و فعال و کوشا دارد که در مقابل پیشرفت‌های روز نه تنها مقاومتی نشان نداده‌اند، که تلاش کرده‌اند تا به بهترین شکل آن را در شهر خود بومی و نهادینه کنند.