پشتیبانی و فروش ۵۳۸۲۶ ۰۲۱

همه آن چیزی که در خصوص استرداد یا کنسلی بلیط اتوبوس باید بدانید

  • ۱۳۹۷/۱۲/۲۶

مسلما تکمیل فرآیند استرداد یا کنسلی بلیط اتوبوس کار چندان سختی نیست. ولی ممکن است کاربران در هر مرحله با سوالات متعددی مواجه شوند. از این رو در این مطلب از سفر۷۲۴ قصد داریم به تمامی این سوالات پاسخ دهیم.


جشنواره نوروزی خرید بلیط اتوبوس سفر۷۲۴

  • ۱۳۹۵/۱۱/۳۰

سفر724 هر ساله در آستانه ایام نوروز اقدام به برگزاری جشنواره نوروزی خرید بلیط اتوبوس کرده و به افرادی که از اول اسفند تا آخر فروردین بلیط اتوبوس خریده اند، به قید قرعه جوایز بسیار ارزنده ای را اهدا می کند. برای آشنایی با جشنواره نوروزی ۹۶ و اطلاعات بیشتر همراه سفر۷۲۴باشید.


خدمات وب سرویس (api) سامانه فروش بلیط اتوبوس سفر۷۲۴

  • ۱۳۹۵/۱۱/۱۹

روزانه صدها هزار نفر به وسیله اتوبوس در سطح کشور جابه‌جا می‌شوند. چنین حجمی از مسافرین، بازار تقاضای گسترده‌ای را برای بلیط اتوبوس به وجود آورده است که توجه به آن می‌تواند بر سوددهی شرکت های ارائه کننده خدمات خرید آنلاین بلیط اتوبوس تاثیر مهمی داشته باشد. سفر724 فروش بلیط اتوبوس را به امری بسیار ساده و کاربردی تبدیل کرده است.


دعوت به همکاری در مجموعه سفر724

  • ۱۳۹۵/۱۱/۴

با توجه به گسترده شدن فعالیت ها و رشد تصاعدی خدمات و کاربران و همکاران، سفر724 همواره دست همکاری را به‌سوی تمامی افراد مستعد و توانمند می‌گشاید. اگر فکر می‌کنید خلاق، باهوش و پرتلاش هستید و می‌توانید با تیمی پویا و در محیطی صمیمی فعالیت کنید، به مجموعه سفر724 بپیوندید.


از هر نقطه کشور، فروش بلیط اتوبوس را برای آژانس مسافرتی خود ممکن سازید.

  • ۱۳۹۵/۶/۱۰

روزانه صدها هزار نفر به وسیله اتوبوس در سطح کشور جابه‌جا می‌شوند. چنین حجمی از مسافرین، بازار تقاضای گسترده‌ای را برای بلیط اتوبوس به وجود آورده است که توجه به آن می‌تواند بر سوددهی آژانس‌های مسافرتی تاثیر مهمی داشته باشد. دشواری و پیچیدگی‌های خاص فروش بلیط اتوبوس، بسیاری آژانس‌ها را از این بازار دور نگه داشته است. سفر۷۲۴ با علم بر این مسئله مشکلات این فرآیند را حل نموده و با ارائه سامانه و پنل‌ مخصوص، فروش بلیط اتوبوس را بسیار ساده و کاربردی کرده است. اکنون می‌توانید در هر کجای ایران که هستید به راحتی، فروش بلیط اتوبوس را هم به خدمات آژانس مسافرتی خود اضافه کنید و از منافع مالی آن بهره‌مند شوید.


تماس با ما

  • ۱۳۹۵/۶/۹

درباره ما

  • ۱۳۹۵/۶/۹

سفر724 زمانی فعالیت خود را آغاز نمود که شرکت‌های مسافربری کاملا با فناوری بیگانه بودند، فروش بلیط با روش‌های سنتی صورت می‌گرفت و عملا کامپیوتر نقشی در مناسبات آن‌ها نداشت. با همکاری و استفاده از تجارت و دانش شرکت نارین افزار رایانه، ماموریت ما با اتوماسیون شبکه فروش و پشتیبانی تعاونی مسافربری آذربایجان آغاز شد. پس از موفقیت‌آمیز بودن این تجربه در صدد گسترش آن برآمدیم.