پشتیبانی و فروش
۵۳۸۲۶ ۰۲۱
منو
پشتیبانی و فروش ۵۳۸۲۶ ۰۲۱
سفر ۷۲۴
آسان ترین راه رزرو و خرید بلیط اتوبوس
پشتیبانی و فروش ۰۲۱ ۵۳۸۲۶

آموزش زبان انگلیسی به رانندگان اتوبوس و تاکسی تبریز

 • ۱۳۹۶/۱۰/۲۵

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی تبریز و حومه با اشاره به تجهیز و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی این کلانشهر برای استقبال از رویداد تبریز 2018 از آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای کارکنان و رانندگان خبر داد.


جان باختن کارکنان و خدمه نفتکش سانچی را به ایرانیان تسلیت عرض می نماییم.

 • ۱۳۹۶/۱۰/۲۴

تسلیت به خانواده‌های داغدار دریانوردان، سربازان وطن، آنها که شاهرگ حیاتی اقتصاد ایران را باز نگه میدارند..

 


شرکت مسافربری آسیا سفر هشترود به خانواده بزرگ سفر۷۲۴ پیوست

 • ۱۳۹۶/۱۰/۲۴

شرکت مسافربری آسیا سفر هشترود به خانواده بزرگ سفر۷۲۴ پیوسته است. این شرکت مسافربری معتبر با داشتن سابقه ای طولانی و روشن در زمینه حمل و نقل بین شهری فعالیت فروش اینترنتی بلیط اتوبوس هایش را از طریق سامانه سفر۷۲۴ به کاربران و مسافران ارائه می دهد.


اتوبوس خودران مفهومی تویوتا در سال 2020 رو نمایی می شود

 • ۱۳۹۶/۱۰/۲۳

تویوتا چشم‌انداز خود در زمینه حمل‌ونقل آینده را با معرفی طرح مفهومی e-Palette آشکار کرد.


شرکت مسافربری تعاونی 7 خوی به خانواده بزرگ سفر۷۲۴ پیوست

 • ۱۳۹۶/۱۰/۲۱

شرکت مسافربری تعاونی 7 خوی به خانواده بزرگ سفر۷۲۴ پیوسته است. این شرکت مسافربری معتبر با داشتن سابقه ای طولانی و روشن در زمینه حمل و نقل بین شهری فعالیت فروش اینترنتی بلیط اتوبوس هایش را از طریق سامانه سفر۷۲۴ به کاربران و مسافران ارائه می دهد.


مناسب سازی ایستگاه‌ها برای معلولان در 2 خط اتوبوسرانی

 • ۱۳۹۶/۱۰/۱۹

معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران گفت: طرح‌های مناسب سازی برای تسهیل در رفت و آمد معلولان در آینده‌ای نه چندان دور، در بزرگترین خط شمال به جنوب و همچنین خط غرب به شرق تکمیل خواهد شد.


ایستگاه اتوبوس هم با چاپگر سه‌بعدی تولید شد

 • ۱۳۹۶/۱۰/۱۴

 این روزها از چاپگرهای سه‌بعدی برای تولید تقریبا هر چیزی استفاده می‌شود و دنیای معماری و طراحی شاهد تولید اولین ایستگاه اتوبوس کامل به کمک این چاپگرها است.


تولید نسل جدید اتوبوس های برقی در کشور با همکاری بلاروس

 • ۱۳۹۶/۱۰/۱۱

یک شرکت بخش خصوصی در تلاش است تا برای نخستین بار اتوبوس های نسل جدید ابرخازنی برقی را با همکاری فناورانه و سرمایه گذاری کشور بلاروس در ایران راه اندازی کند.


شرکت مسافربری گیتی پیما ارومیه به خانواده بزرگ سفر۷۲۴ پیوست

 • ۱۳۹۶/۱۰/۶

شرکت مسافربری گیتی پیما ارومیه به خانواده بزرگ سفر۷۲۴ پیوسته است. این شرکت مسافربری معتبر با داشتن سابقه ای طولانی و روشن در زمینه حمل و نقل بین شهری فعالیت فروش اینترنتی بلیط اتوبوس هایش را از طریق سامانه سفر۷۲۴ به کاربران و مسافران ارائه می دهد.


شرکت مسافربری همسفر مشهد به خانواده بزرگ سفر۷۲۴ پیوست

 • ۱۳۹۶/۹/۲۹

شرکت مسافربری همسفر مشهد به خانواده بزرگ سفر۷۲۴ پیوسته است. این شرکت مسافربری معتبر با داشتن سابقه ای طولانی و روشن در زمینه حمل و نقل بین شهری فعالیت فروش اینترنتی بلیط اتوبوس هایش را از طریق سامانه سفر۷۲۴ به کاربران و مسافران ارائه می دهد.


شرکت مسافربری تک سفر ایرانیان بجنورد به خانواده بزرگ سفر۷۲۴ پیوست

 • ۱۳۹۶/۹/۱۳

شرکت مسافربری تک سفر ایرانیان بجنورد به خانواده بزرگ سفر۷۲۴ پیوسته است. این شرکت مسافربری معتبر با داشتن سابقه ای طولانی و روشن در زمینه حمل و نقل بین شهری فعالیت فروش اینترنتی بلیط اتوبوس هایش را از طریق سامانه سفر۷۲۴ به کاربران و مسافران ارائه می دهد.


شرکت مسافربری سیما سفر اردبیل به خانواده بزرگ سفر۷۲۴ پیوست

 • ۱۳۹۶/۹/۱۱

شرکت مسافربری سیما سفر اردبیل به خانواده بزرگ سفر۷۲۴ پیوسته است. این شرکت مسافربری معتبر با داشتن سابقه ای طولانی و روشن در زمینه حمل و نقل بین شهری فعالیت فروش اینترنتی بلیط اتوبوس هایش را از طریق سامانه سفر۷۲۴ به کاربران و مسافران ارائه می دهد.


ورود ۵۳۰ دستگاه اتوبوس در حمل ونقل عمومی در یکسال گذشته

 • ۱۳۹۶/۹/۸

مدیر کل دفتر مسافری سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای، از ورود ۵۳۰ دستگاه اتوبوس جدید در حوزه ناوگان حمل و نقل جاده ای خبرداد.


گوتنبرگ؛ صدرنشین شهرهای گردشگری با بیشترین پایداری

 • ۱۳۹۶/۹/۷

انتشار رتبه‌بندی جدید شاخص جهانی پایداری مقصد گردشگری نشان داد شهر گوتنبرگ سوئد در صدر این فهرست قرار دارد.


اتوبوس های بدون راننده در سنگاپور راه اندازی می شوند

 • ۱۳۹۶/۹/۷

همراه با افتتاح مرکز آزمایش خودروهای خودران در سنگاپور اعلام شد که سه شهر این کشور تا سال 2022 مجهز به اتوبوس‌های خودران خواهند شد.


فرا رسیدن ایام سوگواری ۲۸ صفر و ۳۰ صفر تسلیت باد

 • ۱۳۹۶/۸/۲۶

رحلت پیام آور عشق و محبت (رسول خاتم) و نوه بزرگوارشان ،غریب مدینه و بقیع (امام مظلوم امام حسن مجتبی ) را به همه ی همراهان سفر724 تسلیت عرض میکنیم.


بلیط ارزان اتوبوس به مقصد کرمانشاه؛ هیچ گرانی در کار نیست!

 • ۱۳۹۶/۸/۲۴

در حال حاضر، بلیط اتوبوس به مقصد کرمانشاه، هیچ افزایشی نداشته و با قیمت های قبلی به مسافران عزیز ارائه می گردد.


مشهد آماده پذیرایی از زائران ۲۸صفر است

 • ۱۳۹۶/۸/۲۳

مدیر کل رفاهی زائران خراسان رضوی گفت: در شهر مشهد ۱۸۰ مدرسه به طور رایگان برای اسکان در نظر گرفته شده و بخشی از خوراک زائران نیز با نذورات مردمی تامین شده است. شهرداری ها نیز در خدمت رسانی اتوبوس ها و آب رسانی به ایستگاه های زائرین به ما کمک می کنند.


تسلیت سفر۷۲۴ به حادثه دیدگان زلزله

 • ۱۳۹۶/۸/۲۲

سفر۷۲۴ واقعه جانگداز درگذشت حادثه دیدگان زلزله اخیر را تسلیت عرض نموده و آرزوی صبر و طول عمر با عزت  برای بازماندگان ایشان از خداوند منان خواستاراست. 


شرکت مسافربری جهانگشت مهر (تعاونی ۱۶) ورامین به خانواده بزرگ سفر۷۲۴ پیوست

 • ۱۳۹۶/۸/۲۱

شرکت مسافربری جهانگشت مهر (تعاونی 16) ورامین به خانواده بزرگ سفر۷۲۴ پیوسته است. این شرکت مسافربری معتبر با داشتن سابقه ای طولانی و روشن در زمینه حمل و نقل بین شهری فعالیت فروش اینترنتی بلیط اتوبوس هایش را از طریق سامانه سفر۷۲۴ به کاربران و مسافران ارائه می دهد.