پشتیبانی و فروش
۵۳۸۲۶ ۰۲۱
منو
پشتیبانی و فروش ۵۳۸۲۶ ۰۲۱
آسان ترین راه رزرو و خرید بلیط اتوبوس
پشتیبانی و فروش ۰۲۱ ۵۳۸۲۶

به تماشای موزه های استان اردبیل بنشینیم!

 • ۱۳۹۵/۱۲/۱۸

می توان گفت موزه ها بیانگر تاریخ و هویت هر سرمزینی هستند. مکان هایی که کتاب های گویا و تصویری تاریخ را تشکیل می دهند. درست است موزه ها در سفر اگر خیلی تکرار شوند حوصله را می توانند سر ببرند ولی می توان با دیدن آن ها کمی چاشنی به سفرمان اضافه کنیم. همراه سفر724 به موزه های اردبیل سر می زنیم.


راهنمای مسیر سفر نوروزی از شهر باران، رشت تا شهر بهشت، مشهد (قسمت دوم)

 • ۱۳۹۵/۱۲/۱۷

در ادامه سفرهای نوروزی شمال کشور از رشت تا مشهد به چالوس و زیبایی های وصف ناپذیرش می رسیم. استان مازندران و شهرهایی که در مسیر این استان با آن ها مواجه می شویم هر کدام نیاز به چند روز وقت دارند تا جاذبه های دیدنی آن ها را به تماشا بنشینید. همراه سفر724 باشید تا در این مسیر سرسبز و تفریحی زیارتی با جاذبه های بیشتری آشنا شوید.


راهنمای مسیر سفر نوروزی از شهر باران، رشت تا شهر بهشت، مشهد (قسمت اول)

 • ۱۳۹۵/۱۲/۱۵

شمال ایران به دلیل جاذبه های گردشگری طبیعی و بکر و همچنین سهولت دسترسی، مقصد گردشگران و مسافران نوروزی می باشد. که با ختم شدن به مشهدالرضا حال و هوای زیارتی نیز به خود می گیرد. سفر724 در این پست و پست های آینده جاذبه های گردشگری شمال کشور را با معرفی شهرهای مسیر ارائه خواهد کرد. همراه ما باشید.


چابهار همیشه بهار میزبان مسافران نوروز ۹۶

 • ۱۳۹۵/۱۲/۱۱

بندر چابهار نه تنها بندری تفریحی که از بنادر استراتزیک جنوب ایران محسوب می شود. جاذبه های شگفت انگیز ان می تواند در کنار آب و هوای بی نظیرش مقصد خوب و مناسبی برای تعطیلات نوروز باشد. در زمستان های سرد و تابستان های گرم چابهار را مقصدی مناسب با اب و هوای خوب در نظر بگیرید و به ین شهر سفر کنید.

 


سواحل شمال انتخاب اول گردشگران نوروز ۹۶

 • ۱۳۹۵/۱۲/۱۰

تعطیلات نوروز ایرانیان به نظر می رسد که با شمال گره خورده است. ویژگی های گردشگری فراوان و دلچسبی که همیشه منتظر مسافران نوروزی می باشد. سواحل دریای خزر هم ازین قاعده مستثنا نیستند و مقصد بسیاری از مسافران نوروزی می باشدن. همراه سفر724 سری به سواحل دریای خزر می زنیم.


سفر نوروزی به قلعه هایی که تاریخ را روایت می کنند

 • ۱۳۹۵/۱۲/۹

قلعه ها از دیر باز سنگرهایی نظامی بوده و به حس و حال دفاعی هر سرزمینی اشاره می کنند. مردمانی غیور که اجازه نمی دهند شدمن چشم داشتی به خاک سرزمین آن ها داشته باشد. همراه سفر724 باشید تا با این قلعه ها اشنا شوید و در سفرهای نوروزی و تعطیلات لذت بازدید از قلعه ها را تجربه کنید.


جاده های زیبا منتظر گردشگران نوروز ۹۶

 • ۱۳۹۵/۱۲/۸

چیزی كه برای ایرانگردان واضح و قرار است برای ایران دوستان و اهالی گشت و گذار هم بدیهی باشد، زیبایی های فراوان جاده های ایران است؛ جاده هایی که خود جاذبه اند و مشوقی برای آن كه دل به آنها بسپاری و بروى. سفر724 قصد دارد به معرفی جاده های زیبای ایران بپردازد؛ جاده هایی كه از كرانه های شمال تا دشت های جنوب كشیده شده است.


با تماشای موزه های آذربایجان در تاریخ قدم بزنید!

 • ۱۳۹۵/۱۲/۷

شهر تبریز با داشتن پیشینه ای تاریخی و فرهنگی، دارای آثار تاریخی و موزه های فراوانی می باشد، که هر کدام تاریخ قسمتی از این سرزمین کهن را به نمایش گذاشته اند. نکته قابل توجهی که وجود دارد اغلب بناهای موزه ها نیز از آثار تاریخی و دیدنی محسوب می شود و هر کدام تاریخچه منحصر به خود را دارند.


نوروز ۹۶ به کجا سفر کنیم؟ سفرهای نوروزی اتوبوسی (قسمت اول)

 • ۱۳۹۵/۱۲/۲

یکی از دغدغه های مهم تعطیلات نوروز برنامه ریزی برای سفر می باشد. با توجه به اینکه قبل از تعطیلات عید باید نوع مسافرت و مقصدتان را مشخص کنید، پس می توان گفت سفر نوروزی از ان دسته مواردی است که نمی توان به لحظه آخر موکول کرد. سفر724 به معرفی مکان هایی در سفرهای نوروزی می پردازیم که سفر با اتوبوس و امکان تهیه بلیط آسان برای این سفرها مقدور باشد.


تهران، ارزان ترین مقصد گردشگری در نوروز 96

 • ۱۳۹۵/۱۱/۲۸

با توجه به آرامشی که در ایام عید در شهر تهران حکمفرماست و روزهای دیگر سال پایتخت از ازدحام و ترافیک مملو می شود، برای همین در طی سال تهران تقریبا دو هفته آسمانی آبی رنگ و صاف را میزبانی می کند. به همین دلیل مسافران نوروز که دنبال سفری ارزان هستند، تهران را به عنوان مقصد گردشگری انتخاب می کنند.


ارس، بهترین گزینه سفر نوروزی ۹۶ (قسمت اول)

 • ۱۳۹۵/۱۱/۲۷

سفر724 به کسانی که در سفرهای نوروزی تبریز را انتخاب می کنند توصیه می کند از زیباترین تلفیق تاریخ، طبیعت و مدرنیته در منطقه آزاد ارس بازدید کنند. میزبان این سفر نوروزی به یادماندنی ان طبیعت و تاریخ و جنگل های ارسباران، جنگل های آینالو، آبشار آسیاب خرابه و جاذبه های تاریخی در دل کوه های سبلان خواهد بود. 


خانه طباطبایی ها را در سفر به کاشان ببینید!

 • ۱۳۹۵/۱۱/۲۵

یکی از دیدنی ها و جاذبه های گردشگری کاشان خانه طباطبایی ها می باشد که به دلیل داشتن معماری های بی نظیرش جزو شاهکارهای هنری محسوب می شود. همراه سفر724 قدم در خانه طباطبایی ها بگذارید.


طاق بستان؛ جاذبه گردشگری کرمانشاه در سفرهای نوروزی

 • ۱۳۹۵/۱۱/۲۳

در طاق بستان نقش و نگارهای برجسته ای می بینید که به دوره ساسانی تعلق دارد. طاق بستان در آن زمان مکانی برای جولان و پناه گرفتن حاکمان و پادشاهان بوده است که بنا بر دستور آن ها نقش و نگاره ها بر دل کوه نقش بسته اند. برای آشنایی با این پدیده نادر گردشگری همراه سفر724 باشید.

 


خلیج فارس گزینه ایرانیان برای سفرهای نوروزی

 • ۱۳۹۵/۱۱/۱۹

نام جنوب همیشه در سفرهای نوروزی که هوا در نیمه شمالی کشور سردتر است،  میان مقصدهای گردشگری شنیده می شود. سفر724 تلاش کرده است در خط ساحلی كرانه های خلیج فارس در استان بوشهر چند شهر بندری را به شما معرفی كند تا دستتان برای انتخاب سفرهای نوروزی باز باز باشد.


پیش فروش اینترنتی بلیط های نوروزی اتوبوس؛ به استقبال بهار می رویم.

 • ۱۳۹۵/۱۱/۱۹

سفر724 اطلاعاتی از سیستم پیش فروش اینترنتی و حضوری بلیط های نوروزی در اختیار شما قرار می دهد تا دیگر دغدغه خرید بلیط اتوبوس در روزهای پایانی سال را نداشته باشید و با خاطری آسوده آماده سفر نوروزی شوید. 


مجموعه امیرچخماق یزد؛ سفری به مشهورترین میدان تاریخی یزد

 • ۱۳۹۵/۱۱/۱۸

حتما اولین مکانی تاریخی که با شنیدن نام یزد در ذهن تداعی می شود، مجموعه تاریخی امیرچخماق است که در مرکز این شهر قرار دارد .مجموعه ای با ارزش  از قرن نهم هجری شامل مسجد، تکیه ، بقعه ستی فاطمه، بازارچه حاجی قنبر، آب انبار ستی فاطمه ، نخل و آب انبار تکیه ؛ همراه سفر724 به مجموعه امیرچخماق یزد سفر کنید.


باغ موزه عفیف آباد جاذبه برتر گردشگری شیراز

 • ۱۳۹۵/۱۱/۱۸

سفر به شیراز همیشه جذابیت های گردشگردی منحصر به فرد خود را برای مسافرانش در تمامی فصول داشته است. وقتی به شیراز سفر می کنید، مناظر و مکان های دیدنی بسیاری هست که نمی توان حتی از دیدن یکی از آنها غافل شوید. سفر724 شما را به باغ عفیف آباد برده و با این مکان دیدنی آشنا می کند.


گیلان را بیشتر بشناسیم!

 • ۱۳۹۵/۱۱/۱۷

گیلان استانی است که کوه و جنگل و دریا را یک جا در خود جای داده است. نه تنها طبیعت که آثار تاریخی و فرهنگی این استان را به نمونه گردشگری تبدیل ساخته است.


شیراز را بیشتر بشناسید!

 • ۱۳۹۵/۱۱/۱۳

شیراز شهری است که نماد فرهنگ و شعر است. هر کسی که به هنر و شعر علاقمند است حتما سری به شیراز زده است. شیراز شهری است که ارزش یک بار سفر کردن را حتما دارد و پس از آن بارها و بارها دوست دارید به این شهر سفر کنید.

 


آنچه قبل از سفر به اصفهان باید بدانید! معرفی شهر اصفهان

 • ۱۳۹۵/۱۱/۵

آثار تاریخی و زیبایی های اصفهان چنان بیننده را مفتون می سازد كه حتی برای شهروندی كه سالها در كنار این آثار بدیع زندگی كرده است نه تنها خسته كننده نیست بلكه با هر بار مشاهده مكرّر، راز و رمزهای تازه و شگفتی را كشف می كند. دیدنی های بیشمار این شهر ما را بر آن داشت تا به آن سری بزنیم و به عنوان یکی از گردشگرپذیر ترین شهرهای ایران آن را به شما معرفی کنیم.