پشتیبانی و فروش
۵۳۸۲۶ ۰۲۱
منو
پشتیبانی و فروش ۵۳۸۲۶ ۰۲۱
سفر ۷۲۴
آسان ترین راه رزرو و خرید بلیط اتوبوس
پشتیبانی و فروش ۰۲۱ ۵۳۸۲۶

همه زیبایی های ارس

 • ۱۳۹۵/۱۲/۲۱

با سفر به ارس می توان به تماشای کلیساها نیز پرداخت، سفری داشت در امتداد رود ارس تا جلفا. در این فاصله نیز زیبایی هایی را می توانید ببینید که چشم را خیره به خود می کند. همراه سفر724 به این سفر اجتناب ناپذیر بروید.

 


به تماشای موزه های استان اردبیل بنشینیم!

 • ۱۳۹۵/۱۲/۱۸

می توان گفت موزه ها بیانگر تاریخ و هویت هر سرمزینی هستند. مکان هایی که کتاب های گویا و تصویری تاریخ را تشکیل می دهند. درست است موزه ها در سفر اگر خیلی تکرار شوند حوصله را می توانند سر ببرند ولی می توان با دیدن آن ها کمی چاشنی به سفرمان اضافه کنیم. همراه سفر724 به موزه های اردبیل سر می زنیم.


راهنمای مسیر سفر نوروزی از شهر باران، رشت تا شهر بهشت، مشهد (قسمت دوم)

 • ۱۳۹۵/۱۲/۱۷

در ادامه سفرهای نوروزی شمال کشور از رشت تا مشهد به چالوس و زیبایی های وصف ناپذیرش می رسیم. استان مازندران و شهرهایی که در مسیر این استان با آن ها مواجه می شویم هر کدام نیاز به چند روز وقت دارند تا جاذبه های دیدنی آن ها را به تماشا بنشینید. همراه سفر724 باشید تا در این مسیر سرسبز و تفریحی زیارتی با جاذبه های بیشتری آشنا شوید.


راهنمای مسیر سفر نوروزی از شهر باران، رشت تا شهر بهشت، مشهد (قسمت اول)

 • ۱۳۹۵/۱۲/۱۵

شمال ایران به دلیل جاذبه های گردشگری طبیعی و بکر و همچنین سهولت دسترسی، مقصد گردشگران و مسافران نوروزی می باشد. که با ختم شدن به مشهدالرضا حال و هوای زیارتی نیز به خود می گیرد. سفر724 در این پست و پست های آینده جاذبه های گردشگری شمال کشور را با معرفی شهرهای مسیر ارائه خواهد کرد. همراه ما باشید.


چابهار همیشه بهار میزبان مسافران نوروز ۹۶

 • ۱۳۹۵/۱۲/۱۱

بندر چابهار نه تنها بندری تفریحی که از بنادر استراتزیک جنوب ایران محسوب می شود. جاذبه های شگفت انگیز ان می تواند در کنار آب و هوای بی نظیرش مقصد خوب و مناسبی برای تعطیلات نوروز باشد. در زمستان های سرد و تابستان های گرم چابهار را مقصدی مناسب با اب و هوای خوب در نظر بگیرید و به ین شهر سفر کنید.

 


سواحل شمال انتخاب اول گردشگران نوروز ۹۶

 • ۱۳۹۵/۱۲/۱۰

تعطیلات نوروز ایرانیان به نظر می رسد که با شمال گره خورده است. ویژگی های گردشگری فراوان و دلچسبی که همیشه منتظر مسافران نوروزی می باشد. سواحل دریای خزر هم ازین قاعده مستثنا نیستند و مقصد بسیاری از مسافران نوروزی می باشدن. همراه سفر724 سری به سواحل دریای خزر می زنیم.


سفر نوروزی به قلعه هایی که تاریخ را روایت می کنند

 • ۱۳۹۵/۱۲/۹

قلعه ها از دیر باز سنگرهایی نظامی بوده و به حس و حال دفاعی هر سرزمینی اشاره می کنند. مردمانی غیور که اجازه نمی دهند شدمن چشم داشتی به خاک سرزمین آن ها داشته باشد. همراه سفر724 باشید تا با این قلعه ها اشنا شوید و در سفرهای نوروزی و تعطیلات لذت بازدید از قلعه ها را تجربه کنید.


جاده های زیبا منتظر گردشگران نوروز ۹۶

 • ۱۳۹۵/۱۲/۸

چیزی كه برای ایرانگردان واضح و قرار است برای ایران دوستان و اهالی گشت و گذار هم بدیهی باشد، زیبایی های فراوان جاده های ایران است؛ جاده هایی که خود جاذبه اند و مشوقی برای آن كه دل به آنها بسپاری و بروى. سفر724 قصد دارد به معرفی جاده های زیبای ایران بپردازد؛ جاده هایی كه از كرانه های شمال تا دشت های جنوب كشیده شده است.


با تماشای موزه های آذربایجان در تاریخ قدم بزنید!

 • ۱۳۹۵/۱۲/۷

شهر تبریز با داشتن پیشینه ای تاریخی و فرهنگی، دارای آثار تاریخی و موزه های فراوانی می باشد، که هر کدام تاریخ قسمتی از این سرزمین کهن را به نمایش گذاشته اند. نکته قابل توجهی که وجود دارد اغلب بناهای موزه ها نیز از آثار تاریخی و دیدنی محسوب می شود و هر کدام تاریخچه منحصر به خود را دارند.


نوروز ۹۶ به کجا سفر کنیم؟ سفرهای نوروزی اتوبوسی (قسمت اول)

 • ۱۳۹۵/۱۲/۲

یکی از دغدغه های مهم تعطیلات نوروز برنامه ریزی برای سفر می باشد. با توجه به اینکه قبل از تعطیلات عید باید نوع مسافرت و مقصدتان را مشخص کنید، پس می توان گفت سفر نوروزی از ان دسته مواردی است که نمی توان به لحظه آخر موکول کرد. سفر724 به معرفی مکان هایی در سفرهای نوروزی می پردازیم که سفر با اتوبوس و امکان تهیه بلیط آسان برای این سفرها مقدور باشد.


پیش خرید اینترنتی بلیط سفرهای نوروزی ۹۶ اتوبوس بدون افزایش قیمت خواهند بود!

 • ۱۳۹۵/۱۱/۳۰

به گفته مدیر عامل اتحادیه شرکت های مسافربری کشور باتوجه به نرخ تورم هیچ افزایش کرایه ای در پیش فروش نوروزی بلیط اتوبوس امسال وجود ندارد و مسافران نوروزی می توانند پیش خرید بلیت اتوبوس خود را با همان قیمت های قبلی انجام دهند.


آغاز پیش فروش اینترنتی بلیط های اتوبوس نوروز ۹۶ از اول اسفندماه

 • ۱۳۹۵/۱۱/۳۰

به اطلاع آن دسته از افرادی که قصد پیش خرید اینترنتی بلیط اتوبوس نوروز 96 را دارند می رسانیم که پیش خرید بلیت اتوبوس از تاریخ ۱۳۹۵/​۱۲/۰۱ به صورت اینترنتی از طریق سامانه safar724.com شروع خواهد شد. همچنین امسال هچ گونه افزایش کرایه ای وجود نخواهد داشت.


تهران، ارزان ترین مقصد گردشگری در نوروز 96

 • ۱۳۹۵/۱۱/۲۸

با توجه به آرامشی که در ایام عید در شهر تهران حکمفرماست و روزهای دیگر سال پایتخت از ازدحام و ترافیک مملو می شود، برای همین در طی سال تهران تقریبا دو هفته آسمانی آبی رنگ و صاف را میزبانی می کند. به همین دلیل مسافران نوروز که دنبال سفری ارزان هستند، تهران را به عنوان مقصد گردشگری انتخاب می کنند.


ارس، بهترین گزینه سفر نوروزی ۹۶ (قسمت اول)

 • ۱۳۹۵/۱۱/۲۷

سفر724 به کسانی که در سفرهای نوروزی تبریز را انتخاب می کنند توصیه می کند از زیباترین تلفیق تاریخ، طبیعت و مدرنیته در منطقه آزاد ارس بازدید کنند. میزبان این سفر نوروزی به یادماندنی ان طبیعت و تاریخ و جنگل های ارسباران، جنگل های آینالو، آبشار آسیاب خرابه و جاذبه های تاریخی در دل کوه های سبلان خواهد بود. 


معرفی شهر استانبول - مقصد گردشگری مسافران نوروز ۹۶

 • ۱۳۹۵/۱۱/۲۵

از آن جا که استانبول مقصد محبوبی برای سفر و مخصوصا تعطیلات نوروزی است، سفر724 بر آن شده تا به معرفی کامل این شهر گردشگر پذیر بپردازد. معرفی کاملی که در آن اطلاعات مهم و جالبی در اختیار شما گذاشته می شود که قطعا دانستن شان پیش از سفر بسیار برای شما مفید خواهد بود.


خانه طباطبایی ها را در سفر به کاشان ببینید!

 • ۱۳۹۵/۱۱/۲۵

یکی از دیدنی ها و جاذبه های گردشگری کاشان خانه طباطبایی ها می باشد که به دلیل داشتن معماری های بی نظیرش جزو شاهکارهای هنری محسوب می شود. همراه سفر724 قدم در خانه طباطبایی ها بگذارید.


راهنمای کامل سفر زمینی به استانبول

 • ۱۳۹۵/۱۱/۲۴

در سال‌های گذشته تب‌و‌تاب سفر به استانبول بسیار بالا است. اما چگونه می‌توان بدون هیچ مشکلی سفر زمینی به استانبول را تجربه کرد؟ در این مطلب همراه سفر۷۲۴ باشید. 


نوروز ۹۶ سفری با طعم برنامه ریزی و اینترنت را تجربه کنید!

 • ۱۳۹۵/۱۱/۲۳

عید نوروز فرصت مناسبی برای مسافرت است. اگر به هر دلیلی، تصمیم به مسافرت گرفته اید و یا در نظر دارید برای مدتی از محل اقامت تان دور شوید، حتما قبل از شروع سفر نوروزی تان برنامه ریزی دقیقی انجام دهید تا تعطیلات به یاد ماندنی برای خود و خانواده تان رقم بزنید.


طاق بستان؛ جاذبه گردشگری کرمانشاه در سفرهای نوروزی

 • ۱۳۹۵/۱۱/۲۳

در طاق بستان نقش و نگارهای برجسته ای می بینید که به دوره ساسانی تعلق دارد. طاق بستان در آن زمان مکانی برای جولان و پناه گرفتن حاکمان و پادشاهان بوده است که بنا بر دستور آن ها نقش و نگاره ها بر دل کوه نقش بسته اند. برای آشنایی با این پدیده نادر گردشگری همراه سفر724 باشید.

 


توصیه هایی برای رانندگی در باران سفرهای نوروزی

 • ۱۳۹۵/۱۱/۲۰

جاده های خیس و بارانی را می توان از دلایل عمده سوانح رانندگی دانست. ولی اگر رانندگان ما با تکنیک های صحیح رانندگی در باران و جاده خیس آشنا باشند می توانند خطرات ناشی از آن را به کم ترین میزان برسانند. برای داشتن سفری امن در تعطیلات نوروز همراه ما باشید.