پشتیبانی و فروش
۵۳۸۲۶ ۰۲۱
منو
پشتیبانی و فروش ۵۳۸۲۶ ۰۲۱
سفر ۷۲۴
آسان ترین راه رزرو و خرید بلیط اتوبوس
پشتیبانی و فروش ۰۲۱ ۵۳۸۲۶

معرفی شهر استانبول - مقصد گردشگری مسافران نوروز ۹۶

 • ۱۳۹۵/۱۱/۲۵

از آن جا که استانبول مقصد محبوبی برای سفر و مخصوصا تعطیلات نوروزی است، سفر724 بر آن شده تا به معرفی کامل این شهر گردشگر پذیر بپردازد. معرفی کاملی که در آن اطلاعات مهم و جالبی در اختیار شما گذاشته می شود که قطعا دانستن شان پیش از سفر بسیار برای شما مفید خواهد بود.


خانه طباطبایی ها را در سفر به کاشان ببینید!

 • ۱۳۹۵/۱۱/۲۵

یکی از دیدنی ها و جاذبه های گردشگری کاشان خانه طباطبایی ها می باشد که به دلیل داشتن معماری های بی نظیرش جزو شاهکارهای هنری محسوب می شود. همراه سفر724 قدم در خانه طباطبایی ها بگذارید.


راهنمای کامل سفر زمینی به استانبول

 • ۱۳۹۵/۱۱/۲۴

در سال‌های گذشته تب‌و‌تاب سفر به استانبول بسیار بالا است. اما چگونه می‌توان بدون هیچ مشکلی سفر زمینی به استانبول را تجربه کرد؟ در این مطلب همراه سفر۷۲۴ باشید. 


نوروز ۹۶ سفری با طعم برنامه ریزی و اینترنت را تجربه کنید!

 • ۱۳۹۵/۱۱/۲۳

عید نوروز فرصت مناسبی برای مسافرت است. اگر به هر دلیلی، تصمیم به مسافرت گرفته اید و یا در نظر دارید برای مدتی از محل اقامت تان دور شوید، حتما قبل از شروع سفر نوروزی تان برنامه ریزی دقیقی انجام دهید تا تعطیلات به یاد ماندنی برای خود و خانواده تان رقم بزنید.


طاق بستان؛ جاذبه گردشگری کرمانشاه در سفرهای نوروزی

 • ۱۳۹۵/۱۱/۲۳

در طاق بستان نقش و نگارهای برجسته ای می بینید که به دوره ساسانی تعلق دارد. طاق بستان در آن زمان مکانی برای جولان و پناه گرفتن حاکمان و پادشاهان بوده است که بنا بر دستور آن ها نقش و نگاره ها بر دل کوه نقش بسته اند. برای آشنایی با این پدیده نادر گردشگری همراه سفر724 باشید.

 


توصیه هایی برای رانندگی در باران سفرهای نوروزی

 • ۱۳۹۵/۱۱/۲۰

جاده های خیس و بارانی را می توان از دلایل عمده سوانح رانندگی دانست. ولی اگر رانندگان ما با تکنیک های صحیح رانندگی در باران و جاده خیس آشنا باشند می توانند خطرات ناشی از آن را به کم ترین میزان برسانند. برای داشتن سفری امن در تعطیلات نوروز همراه ما باشید.

 


خلیج فارس گزینه ایرانیان برای سفرهای نوروزی

 • ۱۳۹۵/۱۱/۱۹

نام جنوب همیشه در سفرهای نوروزی که هوا در نیمه شمالی کشور سردتر است،  میان مقصدهای گردشگری شنیده می شود. سفر724 تلاش کرده است در خط ساحلی كرانه های خلیج فارس در استان بوشهر چند شهر بندری را به شما معرفی كند تا دستتان برای انتخاب سفرهای نوروزی باز باز باشد.


پیش فروش اینترنتی بلیط های نوروزی اتوبوس؛ به استقبال بهار می رویم.

 • ۱۳۹۵/۱۱/۱۹

سفر724 اطلاعاتی از سیستم پیش فروش اینترنتی و حضوری بلیط های نوروزی در اختیار شما قرار می دهد تا دیگر دغدغه خرید بلیط اتوبوس در روزهای پایانی سال را نداشته باشید و با خاطری آسوده آماده سفر نوروزی شوید. 


مجموعه امیرچخماق یزد؛ سفری به مشهورترین میدان تاریخی یزد

 • ۱۳۹۵/۱۱/۱۸

حتما اولین مکانی تاریخی که با شنیدن نام یزد در ذهن تداعی می شود، مجموعه تاریخی امیرچخماق است که در مرکز این شهر قرار دارد .مجموعه ای با ارزش  از قرن نهم هجری شامل مسجد، تکیه ، بقعه ستی فاطمه، بازارچه حاجی قنبر، آب انبار ستی فاطمه ، نخل و آب انبار تکیه ؛ همراه سفر724 به مجموعه امیرچخماق یزد سفر کنید.


باغ موزه عفیف آباد جاذبه برتر گردشگری شیراز

 • ۱۳۹۵/۱۱/۱۸

سفر به شیراز همیشه جذابیت های گردشگردی منحصر به فرد خود را برای مسافرانش در تمامی فصول داشته است. وقتی به شیراز سفر می کنید، مناظر و مکان های دیدنی بسیاری هست که نمی توان حتی از دیدن یکی از آنها غافل شوید. سفر724 شما را به باغ عفیف آباد برده و با این مکان دیدنی آشنا می کند.


گیلان را بیشتر بشناسیم!

 • ۱۳۹۵/۱۱/۱۷

گیلان استانی است که کوه و جنگل و دریا را یک جا در خود جای داده است. نه تنها طبیعت که آثار تاریخی و فرهنگی این استان را به نمونه گردشگری تبدیل ساخته است.


سفر نوروزی به ایروان (ارمنستان)

 • ۱۳۹۵/۱۱/۱۶

دلایل زیادی هستند که کشور ارمنستان را به عنوان مقصدی تفریحی برای سفر نوروزی انتخاب کنید. از آن جا که لغو روادید بین دو کشور ایران و ارمنستان اجرایی شده است، بهانه خوبی پیش آمده تا ارمنستان را بیش تر بشناسیم. همراه با سفر724 باشید و خود را برای سفر نوروزی به ارمنستان آماده کنید


شیراز را بیشتر بشناسید!

 • ۱۳۹۵/۱۱/۱۳

شیراز شهری است که نماد فرهنگ و شعر است. هر کسی که به هنر و شعر علاقمند است حتما سری به شیراز زده است. شیراز شهری است که ارزش یک بار سفر کردن را حتما دارد و پس از آن بارها و بارها دوست دارید به این شهر سفر کنید.

 


مقصد سفرهای خارجی ایرانیان در عیدنوروز کجاست؟

 • ۱۳۹۵/۱۱/۱۱

 سفر‌های خارجی برای ایرانیان مخصوصا در ایام نوروز می‌تواند فرصت مناسبی باشد. با ما باشید تا چند مورد از مقصد سفرهای خارجی ایرانیان را به شما معرفی کنیم.


آماده سفر شوید!

 • ۱۳۹۵/۱۱/۹

پیش از ســفر، انجام یكســری از كارها، ضروری است. فرقی نمی كند كه به سفری یك روزه می روید یا چند هفته ای قرار اســت از خانه دور باشــید؛ باید پیش از ســفر برای برخی كارها تدارك دید. سفر724 شما را با ضروری ترین تدارکات سفر اشنا خواهد کرد تا کم ترین میزان نگرانی در سفر را داشته باشید. 


چطور می توانیم به راحتی در شهرهای خارجی هتل رزرو کنیم؟

 • ۱۳۹۵/۱۱/۷

یکی از دغدغه هایی که همه ی مسافرینی که قصد مسافرت به خارج از کشور را دارند، کم کردن هزینه های اصلی و جانبی بدون کم کردن از کیفیت هر کدام از بخش های سفر است. از جمله ی هزینه های اصلی هر مسافرتی مساله ی اقامت می باشد. سفر724 جایگزین مناسبی را به کاربران عزیز معرفی میکند که امکان کم کردن هزینه ها در بخش هتل محل اقامت را دارد.