پشتیبانی و فروش
۵۳۸۲۶ ۰۲۱
منو
پشتیبانی و فروش ۵۳۸۲۶ ۰۲۱
آسان ترین راه رزرو و خرید بلیط اتوبوس
پشتیبانی و فروش ۰۲۱ ۵۳۸۲۶

راهنمای کامل سفر به کربلا

 • ۱۳۹۸/۷/۷

سفر ۷۲۴ اهمیت بسیاری برای عاشقان امام حسین(ع) قائل است. از این رو راهنمای کامل سفر به کربلا را برای استفاده زائران عزیز تدارک دیده است تا این عزیزان بتوانند بدون هیچ مشکلی سفر دلچسبی را تجربه کنند.


راهنمای سفر به کربلا

 • ۱۳۹۷/۷/۱۷

در قسمت اول راهنمای سفر به کربلا اطلاعات کاملی در مورد نحوه خرید بلیط اتوبوس کربلا، هزینه بلیط اتوبوس کربلا، مدارک مورد نیاز برای خرید بلیط اتوبوس کربلا و ... به زائران کربلای معلی در ایام اربعین ارائه می گردد.


راهنمای شهر کربلا

 • ۱۳۹۶/۷/۱۱

کربلا از مهم‌ترین شهرهای زیارتی عراق و حتی می‌توان گفت جهان است. مرقد مطهر امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع)، این شهر را به یکی از قطب‌های گردشگری مذهبی در جهان تبدیل کرده است.


تاسوعا و عاشورا، اوج زشتی و زیبایی در کنار هم!

 • ۱۳۹۶/۷/۸

عاشورا داستان معرفت و فضیلت است، روزی که باطل در مقابل حق سر تسلیم فرود آورده است. نه آفتاب چنین روزی را در طول تاریخ به نظاره نشسته است، و نه ستارگان چنین عظمتی را دیده اند.


راهنمای کامل پیاده روی اربعین

 • ۱۳۹۶/۷/۵

«پیاده‌روی اربعین» در کنار تمام زیبایی‌هایش شبیه هیچ سفر دیگری نیست و شرایط خاص خودش را دارد. از این رو از شما دعوت می شود که همراه سامانه ی سفر 724 باشید تا با مراسم پیاده روی اربعین آشنا شوید.


راهنمای کامل سفر به کاظمین

 • ۱۳۹۶/۷/۵

کاظمین به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی، از دیرباز مورد توجه بوده است و تاریخ قدمت آن را به قبل از میلاد مسیح نسبت می‌دهند. این منطقه در عهد ساسانی باغ یکی از پادشاهان ایرانی به نام «‌تسوج‌» بود.


راهنمای بازگشت از کربلا در روز اربعین

 • ۱۳۹۶/۷/۵

شرایط و امکاناتی که در مسیر بازگشت از کربلا وجود دارد، نسبت به شرایط رفت بسیار متفاوت خواهد بود. با توجه به امکان توقف ۱۵ روزه زوار ایرانی درعراق، بهتر است برای جلوگیری از بی نظمی و ازدحام جمعیت برای بازگشت عجله نکنید.


راهنمای سفر اتوبوسی و زمینی به عراق (قسمت سوم و پایانی: بعد از مرزهای عراق)

 • ۱۳۹۶/۷/۴

در این قسمت از راهنمای سفر زمینی به کربلا، راجع به عبور از مرز عراق، امکانات مرزها، فواصل شهرهای زیارتی تا مرزهای چهارگانه اربعین۹۶، وضعیت جاده‌های بین شهرها صحبت خواهیم کرد.


راهنمای هزینه های سفر کربلا

 • ۱۳۹۶/۷/۳

سفر724 راهنمای کامل هزینه های سفر به کربلا، از قبیل هزینه ویزا، هزینه بیمه کربلا، هزینه ثبت نام در سامانه سماح، هزینه تردد از مرزهای زمینی و همچنین هزینه خورد و خوراک و اقامت در کربلا را برای همراهان همیشگی خود اماده کرده است. 


راهنمای کامل شهر نجف

 • ۱۳۹۶/۷/۳

نجف، شهر علم و عالمان دینی است؛ همچنین یکی از شهرهای مهم کشور عراق و سومین شهر مذهبی جهان اسلام است. این شهر که تا بغداد 160 کیلومتر و تا  کربلا 78 کیلومتر فاصله دارد؛ در تمامی اوقات سال پذیرای زوار می باشد.


راهنمای سفر اتوبوسی و زمینی به عراق (قسمت دوم: مسیرهای اتوبوسی از شهرهای بزرگ تا مرزها)

 • ۱۳۹۶/۷/۱

در قسمت دوم از راهنمای سفر زمینی به عراق، اطلاعات کاملی در زمینه سفر اتوبوسی از شهرهای مبدا و مرزهای خروجی و مسیر اتوبوسی شهر مبدا تا مرز خروجی در اختیار زوار محترم قرار می‌گیرد.


راهنمای کامل بیمه زیارتی اربعین

 • ۱۳۹۶/۶/۳۰

بیمه برای زائرین اربعین اجباری است ، زائرین می‌توانند با بهره‌مندی از بیمه اجباری در این خصوص،در صورت بروز حوادث مختلف، بیماری، تصادفات، فشارهای جمعیت و یا حملات تروریستی از بیمه اجباری که پشتوانه حمایتی زائرین است بهره‌مند شوند.


راهنمای کامل مرزهای تردد زائران کربلا در اربعین ۹۶

 • ۱۳۹۶/۶/۳۰

با توجه به این که در سال ۹۶ سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای وزارت راه و شهرسازی، چهار مرز را برای تردد زائران اعلام کرده است، سفر 724 راهنمای کامل مرزهای چهارگانه اربعین ۹۶ و راه های مواصلاتی از مرزها به شهرهای زیارتی عراق را تهیه کرده است.


راهنمای کامل مراحل اخذ ویزای عراق

 • ۱۳۹۶/۶/۲۹

 چنانچه قصد سفر فردی یا گروهی به عراق با اتوبوس را داشته باشید همراه سفر724 باشید تا  اطلاعات لازم برای اخذ ویزای عراق (ویزای کربلا، نجف، کاظمین) را به دست بیاورید.


راهنمای سفر به کربلا (قسمت اول: خرید بلیط اتوبوس کربلا)

 • ۱۳۹۶/۶/۲۸

در قسمت اول راهنمای سفر زمینی به عراق اطلاعات کاملی در زمینه نحوه خرید بلیط اتوبوس کربلا، هزینه بلیط اتوبوس کربلا، پیش ثبت نام بلیط اتوبوس کربلا و ... به زائران کربلای معلی ارائه می گردد.


مرجع کامل رویدادهای اربعین ۹۶

 • ۱۳۹۶/۶/۲۶

اخبار اربعین، راهنمای سفر های زیارتی، مرزهای خروجی، دانستنی های سفرهای زیارتی و مقالات مرتبط با اربعین و کربلا را با ما بخوانید.