پشتیبانی و فروش ۵۳۸۲۶ ۰۲۱

راهنمای تصویری پیش ثبت نام خرید بلیط اتوبوس اربعین

  • ۱۳۹۶/۷/۱۱

سامانه safar724.com برای رفاه حال زائران کربلای معلی سامانه پیش ثبت نام خرید بلیط اتوبوس را اندازی کرده است. با استفاده از راهنمای تصویری می توانید به راحتی اطلاعات خود را در این سامانه وارد کنید. 


شرایط و ضوابط پیش ثبت نام اینترنتی بلیط اتوبوس اربعین

  • ۱۳۹۶/۷/۳

ضمن خوش آمد گویی به سیستم پیش ثبت نام اینترنتی بلیط اتوبوس، لطفا شرایط و ضوابط را با دقت مطالعه فرمایید. 


بلیت کاغذی

  • ۱۳۹۵/۶/۱۰

تعریف بلیط کاغذی: 
بلیط مسافرتی عبارت است از قرارداد حمل فی مابین شرکت یا موسسه و مسافر که بصورت کاغذی صادر می گردد و براساس آن، شرکت/ موسسه مسئول جابجائی مسافر از مبداء تا مقصد سفر در یک دوره زمانی مشخص با وسیله نقلیه معین می گردد.
مشخصات بلیت شامل موارد زیر می باشد: نام شرکت یا موسسه حمل و نقل (یا نما نام)- نام و نام خانوادگی مسافر و کدملی- مبداء و مقصد سفر (در شهرهای مبداء و مقصد با تعدد پایانه مسافربری، ذکر نام پایانه مبداء و پایانه مقصد)- مسیر سفر- نام شهری که در بین مسیر مسافر از وسیله نقلیه پیاده می شود- شماره ردیف صندلی- شماره سریال بلیت- تاریخ و ساعت و مکان حرکت- مبلغ کرایه ( از جمله نرخ پایه- عوارض- بیمه سرنشین- هزینه حمل توشه، پذیرائی در صورت وجود)- نوع و درجه وسیله نقلیه- نوع خدمات (ویژه یا عادی).

 


حقوق مسافران در سیستم حمل و نقل زمینی

  • ۱۳۹۵/۶/۱۰

در سیستم حمل و نقل زمینی کشور شرکتهای مسافربری، رانندگان اتوبوس و پرسنل داخل اتوبوس در قبال مسافران خود مسئولیتهایی دارند و موظف به رعایت  اصول و قوانینی می باشند که به مجموع این قوانین و مسئولیتها حقوق مسافران گفته می شود.سفر ۷۲۴ نیز خود را موظف می داند که مسافران عزیز را از حقوق اولیه خود در سیستم حمل و نقل زمینی مطلع کند و همچنین حقوق خریداران بلیط از سایت را نیز یاد آور شود.


قوانین

  • ۱۳۹۵/۶/۹

 

  • پس از صدور بلیط هیچ تغییری (از جمله تاريخ و ساعت حرکت،مبداء و مقصد، نوع اتوبوس و...) از طريق اين سامانه امکان پذير نیست.
  •  اطلاعات خرید شما از طريق پيام کوتاه و پست الکترونيک ارسال می‌گردد، لذا مسئوليت درستی شماره تلفن همراه و پست الکترونيک بر عهده خريدار است.
  • ارائه شماره بلیت به منزله مالکیت آن است، بنابراین در نگهداری شماره ارسال شده از طریق سامانه، دقت فرمایید.

راهنمای خرید از سایت سفر ۷۲۴

  • ۱۳۹۵/۶/۹

سامانه سفر ۷۲۴ امکان خرید آنلاین بلیط اتوبوس را فراهم کرده است. با اتصال به بیش از ۷۰۰ شرکت و تعاونی معتبر در سرتاسر کشور، این امکان فراهم شده تا به آسان‌ترین و سریع‌ترین شکل ممکن برای مسافرت خود با اتوبوس برنامه‌ریزی کنید.

برای شروع فرآیند خرید کافی است اطلاعات لازم، شامل شهر مبداء، شهر مقصد و تاریخ حرکت را در فرمی که در صفحه‌ی اول سایت به نمایش گذاشته می‌شود وارد کنید.


روش های خرید

  • ۱۳۹۵/۶/۸

در سفر 724 راه های خرید و رزرو بلیط اتوبوس را برایتان آسان کرده ایم! فرقی نمی کند با گوشی یا لپ تاپ کار می کنید و یا قصد خرید بلیط از طریق کامپیوترهای خانگی و یا تبلت را دارید. در هر حالتی ما سریع ترین و راحت ترین روش ها را به شما پیشنهاد می کنیم. 
شما می توانید از سه روش یکی را برای خرید بلیط انتخاب کنید.