جزیره بویوک آدا از محبوب ترین جزایر استانبول در میان توریستان تور ترکیه محسوب می شود و بازدید کنندگان تفریحات و امکاناتی در این جزیره در اختیار دارند.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد جزیره بویوک آدا استانبول وجود خیابان های عثمانی زیبا در اطراف این جزیره است، در طول گشت و گذار در این جزیره سری به خیابان های عثمانی بزنید، در آنها قدمی بزنید و نگاهی به اطراف بیندازید. همچنین می توان از مرکز شهر به ازای 5 لیره دوچرخه کرایه کنید. 

محبوب ترین اماکن دیدنی جزیره بویوک آدا، کلیسای آیه یوری (Aya Yorgi church) و مناظر زیبایی بالای تپه است. از سمت تپه ها به سمت برگشت، سری هم به یتیم خانه قدیمی یونانی Prinkipo Orthodox ، یک ساختمان 20،000 متر مربع، که از چوب ساخته شده است بزنید. یکی دیگر از جاذبه های مهم جزیره بویوک آدا، خانه ی سابق سابق لئون تروتسکی و هتل اسپلندید پالاس است. جالب است بدانید که هتل اسپلندید پالاس (Splendid Palas Hotel) با گنبدهای نقرهای و کرکهای قرمز اش در سال 1908 افتتاح شده و یکی از زیباترین نمادهای جزیره بویوک آدا می باشد.

با سفر زمینی به استانبول (ترکیه) می توانید از منظره های زیبایی که در مسیر وجود دارد بیشترین لذت را ببرید. هزینه های خود را کاهش دهید و با خرید اینترنتی بلیط اتوبوس استانبول ترکیه نیز می توانید برنامه ریزی آسانی قبل از سفر داشته باشید. خرید بلیط اتوبوس استانبول از سامانه سفر724 برای کسانی که قصد سفر زمینی با اتوبوس به استانبول را دارند فراهم شده است. کافیست وارد سامانه شده و مبداء و مقصد خود را وارد کنید. بلیط اتوبوس در عرض چند دقیقه به گوشی شما ارسال خواهد شد. 

در حال حاضر بلیط اتوبوس از تهران به استانبول در سامانه سفر724 برای مسافران موجود می باشد.