سفر 724
پشتیبانی و فروش۰۲۱ ۵۳۸۲۶

پرسش و پاسخ های متداول

شرکت‌های مسافربری

عمومی

عمومی

شرکت‌های مسافربری

شرکت‌های مسافربری

خدمات پرداخت

خدمات پرداخت

کنسلی بلیط

کنسلی بلیط

سفرهای خارجی

سفرهای خارجی

استعلام بلیط اتوبوس

استعلام بلیط اتوبوس

ما مفتخریم که به عنوان اولین پلتفرم اختصاصی فروش اینترنتی بلیط اتوبوس با بیش از 700 شرکت مسافربری همکاری می‌کنیم؛ برای اطلاع از اسامی این شرکت‌ها می‌توانید به بخش شرکت‌های مسافربری سایت مراجعه کنید.

اگر در لیست سرویس‌های ارائه شده شرکت مورد نظر خود را پیدا نکردید، به احتمال زیاد شرکت مد نظر شما در آن تاریخ سرویسی به مقصد شما ارائه نمی‌دهد؛ البته این احتمال نیز وجود دارد که سایت سفر724 با آن شرکت همکاری نداشته باشد.

تمامی شرکت‌های مسافربری که سفر 724 با آن‌ها همکاری می‌کند، در ابتدا توسط کارشناسان ما کیفیت سنجی و تایید شده‌اند؛ پس شما مسافر عزیز می‌توانید با خیال راحت خرید خود را از تمامی آن‌ها انجام دهید. همچنین در صورت نارضایتی از هر تعاونی نظرات خود را از طریق صفحه ثبت شکایات با ما در میان بگذارید.

توجه کنید که برای سوار شدن به اتوبوس در شهرهای بین راهی باید با تعاونی ارائه دهنده سرویس هماهنگ شوید. آن‌ها باید از سوار شدن شما به صورت بین راهی مطلع شده و بلیط شما را چاپ کرده و به راننده تحویل دهند.

طبق قوانین سازمان راهداری میزان بار مجاز هر مسافر در سفرهای اتوبوسی 20 کیلوگرم است؛ در صورت داشتن بار بیشتر از 20 کیلوگرم مسافر باید با تعاونی مورد نظر هماهنگ بوده و برای بار بیشتر هزینه معینی را پرداخت کند.

دسته‌بندی متداول‌ترین سوالات خرید آنلاین بلیط اتوبوس :