سفر 724
پشتیبانی و فروش۰۲۱ ۵۳۸۲۶

پرسش و پاسخ های متداول

خدمات پرداخت

عمومی

عمومی

شرکت‌های مسافربری

شرکت‌های مسافربری

خدمات پرداخت

خدمات پرداخت

کنسلی بلیط

کنسلی بلیط

سفرهای خارجی

سفرهای خارجی

استعلام بلیط اتوبوس

استعلام بلیط اتوبوس

پروسه خرید از سایت سفر ۷۲۴ بر اساس آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا طراحی شده است. فرآیند خرید و فروش این سامانه نیز با تکنولوژی‌های ضروری امنیتی و درگاه SSL ایمن شده است. پس از این موضوع مطمئن باشین که اطلاعات کارت شما به هیچ وجه توسط سایت سفر ۷۲۴ ثبت و نگهداری نخواهد شد. تمامی مراحل پرداخت نیز به صورت رمزنگاری شده بین بانک و شرکت‌های مسافربری انجام می‌شود.

در هنگام پرداخت آنلاین هزینه بلیط شما می‌توانید از تمامی کارت‌های بانکی خود که دارای رمز دوم پویا هستند، استفاده کنید.

پرداخت هزینه بلیط با بن کارت و کارت هدیه قابل انجام است؛ فقط توجه داشته باشید که در صورت کنسلی بلیط هزینه آن تنها به شماره کارتی که با آن خرید انجام شده است، عودت داده می‌شود. بنابراین اگر با کارت هدیه خرید انجام داده باشید، هزینه به کارت شما برگشت داده نمی‌شود. در این صورت باید با پشتیبانی سفر724 در ارتباط باشید تا شماره کارت شما را ثبت کنند.

در صورت بروز مشکل در هنگام پرداخت پول بلیط اگر خودتان قادر به حل کردن آن مشکل نبودید، بهتر است با تیم پشتیبانی سفر 724 تماس بگیرید.

پس از موفقیت آمیز بودن پرداخت هزینه بلیط، پیامکی حاوی شماره بلیط برایتان پیامک خواهد شد که با دریافت آن می‌توانید از خرید خود مطمئن شوید؛ در صورت موفق بودن پرداخت و عدم دریافت شماره بلیط می‌توانید از بخش استعلام بلیط سایت با وارد کردن شماره موبایل خود، شماره بلیط 12 رقمی خود را دریافت کنید.

خیر، هیچ‌گونه الزامی وجود ندارد و شما می‌توانید از هر کارت بانکی که عضو شبکه شتاب است و قابلیت خرید اینترنتی برای آن فعال باشد، استفاده کنید؛ البته توجه داشته باشید که در صورت استرداد بلیط، پول به همان کارتی عودت داده می‌شود که بلیط با آن خریداری شده است.

در این شرایط باید در ابتدا به صفحه استعلام بلیط سایت مراجعه کرده و با وارد کردن شماره موبایل خود، شماره 5 بلیط آخر خود را دریافت کنید؛ در صورتی که برای همان تاریخ هیچ شماره بلیطی برای شما ثبت نشده باشد، یعنی خرید شما موفقیت آمیز نبوده است. برای اطمینان بیش‌تر می‌توانید در این مرحله با پشتیبانی سایت نیز تماس بگیرید.

دسته‌بندی متداول‌ترین سوالات خرید آنلاین بلیط اتوبوس :