روز بیستم از هشتمین ماه سال به نام روز جزیره ی کیش نامگذاری شد و ما هم همین موضوع رو بهونه کردیم تا به شما اطلاع رسانی کنیم آیا میدونستید سفر با اتوبوس به کیش ممکنه؟!

آیا از همه‌ ی شهر ها به مقصد کیش امکان تهیه ی بلیط هست؟

 خرید آنلاین بلیط اتوبوس کیش برای هموطن‌های عزیزی که در شهر شیراز اقامت دارن، به صورت مستقیم شیراز به کیشه. بقیه ی افرادی هم که در شهر های دیگری زندگی میکنن (مثلا تهران تبریز یا مشهد) به سادگی میتونن برای سفر زمینی، از شهر خودشون بلیط اتوبوس شیراز و بعد از اون جزیره ی کیش رو از سایت سفر۷۲۴ تهیه کنن. به عنوان مثال: خرید بلیط اتوبوس تهران به شیراز و بعد خرید بلیط اتوبوس شیراز به کیش. اینجوری هم فال است و هم تماشا! به نیت کیش، شیراز رو هم میتونید زیارت کنید.

در این فصل، سفر به جزیره ی کیش بهترین گزینه ست!

تو این زمان که اکثر شهر ها خیلی سرده، جزیره ی کیش هوای خیلی فوق العاده ای داره و میتونه یک گزینه ی عالی باشه برای مقصد سفر. شما هم با یک برنامه ریزی خوب میتونید برای یک سفر چند روزه - حتی اگر مدت زمان سفرتون کوتاه باشه - به صورت آنلاین بلیطتتون رو به مقصد کیش تهیه کنید و به این جزیره ی زیبا سفر کنید و کلی لذت ببرید.

بلیط اتوبوس کیش رو چطور میشه تهیه کرد؟

برای خرید بلیط اتوبوس کیش، فقط کافیه به صفحه ی اصلی سایت سفر ۷۲۴ یا صفحه ی خرید بلیط اتوبوس مراجعه کنید. مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظرتون رو انتخاب کنید و بعد روی گزینه ی جست و جو رو انتخاب کنید. بعد از مشاهده ی سرویس ها هم سرویس مورد نظر رو انتخاب کنید و خرید بلیط و پیش به سوی سفر!

چجوری قراره با اتوبوس از دریا رد بشیم؟

به سادگی و بسیار راحت! یه وقت اینجوری فکر نکنین که اتوبوس وقتی به لب دریا برسه، قراره اونجا اتفاقات خاصی بیوفته. نه اصلا! اتوبوس وقتی از شیراز به سمت کیش حرکت میکنه ابتدا به بندر آفتاب میرسه. در بندر آفتاب اتوبوس ها و تمامی اتومبیل های دیگه سوار لندیگراف ( Landing Craft ) میشن و به سوی کیش حرکت میکنن. لندیگراف ها شناورهای دریایی هستن که وظیفه ی جابجایی و پیاده کردن خودروها در سواحل رو بر عهده دارند.

لندیگراف

در پایان خیلی ممنونیم از همراهی همیشگی شما. در صورتی که نیاز به راهنمایی داشتین و یا سوال و انتقادی بود خیلی راحت از طریق چت آنلاین با ما ارتباط برقرار کنید و یا با پشتیبانی سفر724 به شماره تلفن ۰۲۱۵۳۸۲۶ تماس بگیرید.