پشتیبانی و فروش
۵۲۹۴۳۰۰۰ ۰۲۱
منو
پشتیبانی و فروش ۵۲۹۴۳۰۰۰ ۰۲۱
سفر ۷۲۴
آسان ترین راه رزرو و خرید بلیط اتوبوس
پشتیبانی و فروش ۰۲۱ ۵۲۹۴۳۰۰۰

گلاب گیری در کاشان؛ مراسمی که عطر گل محمدی را جاودانه میکند.

 • ۱۳۹۶/۲/۹

اردیبهشت در معنای لغوی یعنی "مانند بهشت". و در این فصل زمین به شکل بهشت در می اید. بهترین فصل برای سفر در ایران را می توان اردیبهشت نامید. در این میان برخی شهرها اردیبهشت شان درسال عین بهشت است. کاشان یکی از این شهرها است که به واسطه همین حال و هوایش مکانی توریستی و تفریحی در اردیبهشت شده است. 

 


طبیعت گردی و خرید را همزمان در بانه تجربه کنید!

 • ۱۳۹۶/۲/۷

آسمان بانه قشنگ است؛ همان طور كه شهرش در شب از بالای بلندی. شهر از بالای كوه آربابا، بابوس و دوزین زیباست. چراغ های این شهر در شب خوش می درخشند. بانه را شهر خرید لوازم صوتی و تصویری هم می دانند؛ همچنین شهر كولرهای گازی كه با قیمتی كمتر از شهرهای بزرگ، قابل خرید است. همراه سفر724 سری به بانه بزنید.


راهنمای سفر به کاشان، شهر گل و گلاب

 • ۱۳۹۶/۲/۴

کاشان شهری است تاریخی، قرار گرفته در میان کویر مرکزی ایران و با مردمی حافظ اصالت‌ها و سنت‌ها که با سخت‌کوشی و در عین بهره‌مند نبودن از امکانات طبیعی فراوان، توانسته‌اند مجموعه‌ای از زیبایی‌ها و هنرها را خلق کنند و شهرشان را به یکی از شهرهای مهم مسیر پایتخت به جنوب تبدیل کنند.همراه سفر724 به این شهر تاریخی سفر کنید.


کرمانشاه، سرزمین شاهان و حاکمان

 • ۱۳۹۵/۱۲/۲۵

کرمانشاه به دلیل جاذبه های گردشگری و تاریخی که دارد نامی آشنا در منطقه غرب برای مسافران و گردشگران است. شهری که اثار باستانی اش داستان های فراوانی از حاکمان و شاهان دوران قبل انقلاب روایت می کند.همراه سفر724 با ناشناخته های این منطقه آشنا شوید.


ترسناک ترین و خطرناک ترین غارهای ایران کجا قرار دارند؟

 • ۱۳۹۵/۱۲/۲۵

غارها را می توان موزه های طبیعی دانست، خصوصا اگر خفاش ها و موجودا ت زنده هم غارها را برای ادامه زندگی انتخاب کرده باشند. تصور کنید وارد غار شده اید که با هجوم پرندگانی ترسناک مواجه می شوید! این ها شگفتی هایی هستند که کم تر نظایر آن را می توانید ببینید.


تاریخ را در عالی قاپو مرور کنید!

 • ۱۳۹۵/۱۲/۲۵

کاخ عالی قاپو که در اصفهان و غرب میدان نقش جهان اصفهان واقع شده است به عنوان شاهکار معماری به شمار رفته و علاوه بر گردشگران داخلی از خارج کشور نیز هر ساله مسافرانی برای دیدن عالی قاپو به ایران و اصفهان سفر می کنند. این قصر به دوران صفویه تعلق دارد. همراه سفر724 باشید تا با این کاخ تاریخی آشنا شوید.


برج علی آباد کاشمر منتظر گردشگران تاریخ دوست است!

 • ۱۳۹۵/۱۲/۲۳

تقریبا می توان گفت برج ها جزو آثار تاریخی هستند که در هر شهری می توان نمونه ای از آن را دید. با دیدین این برج ها نیز می توان به معماری آن منطقه و هنر دوستی شان نیز پی برد. به همراه هم سری می زنیم به برج علی آباد.

 


همه زیبایی های ارس

 • ۱۳۹۵/۱۲/۲۱

با سفر به ارس می توان به تماشای کلیساها نیز پرداخت، سفری داشت در امتداد رود ارس تا جلفا. در این فاصله نیز زیبایی هایی را می توانید ببینید که چشم را خیره به خود می کند. همراه سفر724 به این سفر اجتناب ناپذیر بروید.

 


به تماشای موزه های استان اردبیل بنشینیم!

 • ۱۳۹۵/۱۲/۱۸

می توان گفت موزه ها بیانگر تاریخ و هویت هر سرمزینی هستند. مکان هایی که کتاب های گویا و تصویری تاریخ را تشکیل می دهند. درست است موزه ها در سفر اگر خیلی تکرار شوند حوصله را می توانند سر ببرند ولی می توان با دیدن آن ها کمی چاشنی به سفرمان اضافه کنیم. همراه سفر724 به موزه های اردبیل سر می زنیم.


راهنمای کامل سفر زمینی به استانبول

 • ۱۳۹۵/۱۱/۲۴

در سال‌های گذشته تب‌و‌تاب سفر به استانبول بسیار بالا است. اما چگونه می‌توان بدون هیچ مشکلی سفر زمینی به استانبول را تجربه کرد؟ در این مطلب همراه سفر۷۲۴ باشید. 


نقش کلیدی سیستم های GIS و GPS در جا به جایی مسافر و کالا

 • ۱۳۹۵/۱۱/۲۴

حمل ونقل به عنوان یكی از زیر ساختها و عاملی جهت نمایش میزان توسعه یك كشور می باشد كه تعیین كننده سطوح مختلف دسترسی مردم و اجناس از یك مكان به مکان های دیگر است. امروزه، سیستم های اطلاعات مكانی مقبولیت زیادی دارند و از جهات مختلف در حال پیشرفت و تکامل اند. همراه سفر724 باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد این سیستم ها به دست بیاورید.


سیستم حمل و نقل عمومی در ژاپن، قسمت دوم: اتوبوسرانی در ژاپن

 • ۱۳۹۵/۱۱/۱۹

اتوبوس های بزرگراه ها نسبت به قطارها ارزان تر می باشد سوخت این اتوبوس ها گازوئیل است و در مقایسه با اتوبوسهای برقی پر سرعت بسیار كم سرعت ترند و به همین دلیل با قیمت ارزان تری سرویس دهی می كنند. بخصوص در مسیر هایی كه رقایت در سرویس دهی وجود دارد قیمت كرایه ها به مقدار بسیار زیادی تخفیف داده می شود .


مجموعه امیرچخماق یزد؛ سفری به مشهورترین میدان تاریخی یزد

 • ۱۳۹۵/۱۱/۱۸

حتما اولین مکانی تاریخی که با شنیدن نام یزد در ذهن تداعی می شود، مجموعه تاریخی امیرچخماق است که در مرکز این شهر قرار دارد .مجموعه ای با ارزش  از قرن نهم هجری شامل مسجد، تکیه ، بقعه ستی فاطمه، بازارچه حاجی قنبر، آب انبار ستی فاطمه ، نخل و آب انبار تکیه ؛ همراه سفر724 به مجموعه امیرچخماق یزد سفر کنید.


باغ موزه عفیف آباد جاذبه برتر گردشگری شیراز

 • ۱۳۹۵/۱۱/۱۸

سفر به شیراز همیشه جذابیت های گردشگردی منحصر به فرد خود را برای مسافرانش در تمامی فصول داشته است. وقتی به شیراز سفر می کنید، مناظر و مکان های دیدنی بسیاری هست که نمی توان حتی از دیدن یکی از آنها غافل شوید. سفر724 شما را به باغ عفیف آباد برده و با این مکان دیدنی آشنا می کند.


گیلان را بیشتر بشناسیم!

 • ۱۳۹۵/۱۱/۱۷

گیلان استانی است که کوه و جنگل و دریا را یک جا در خود جای داده است. نه تنها طبیعت که آثار تاریخی و فرهنگی این استان را به نمونه گردشگری تبدیل ساخته است.


آماده سفر شوید!

 • ۱۳۹۵/۱۱/۹

پیش از ســفر، انجام یكســری از كارها، ضروری است. فرقی نمی كند كه به سفری یك روزه می روید یا چند هفته ای قرار اســت از خانه دور باشــید؛ باید پیش از ســفر برای برخی كارها تدارك دید. سفر724 شما را با ضروری ترین تدارکات سفر اشنا خواهد کرد تا کم ترین میزان نگرانی در سفر را داشته باشید. 


چطور می توانیم به راحتی در شهرهای خارجی هتل رزرو کنیم؟

 • ۱۳۹۵/۱۱/۷

یکی از دغدغه هایی که همه ی مسافرینی که قصد مسافرت به خارج از کشور را دارند، کم کردن هزینه های اصلی و جانبی بدون کم کردن از کیفیت هر کدام از بخش های سفر است. از جمله ی هزینه های اصلی هر مسافرتی مساله ی اقامت می باشد. سفر724 جایگزین مناسبی را به کاربران عزیز معرفی میکند که امکان کم کردن هزینه ها در بخش هتل محل اقامت را دارد.


آنچه قبل از سفر به اصفهان باید بدانید! معرفی شهر اصفهان

 • ۱۳۹۵/۱۱/۵

آثار تاریخی و زیبایی های اصفهان چنان بیننده را مفتون می سازد كه حتی برای شهروندی كه سالها در كنار این آثار بدیع زندگی كرده است نه تنها خسته كننده نیست بلكه با هر بار مشاهده مكرّر، راز و رمزهای تازه و شگفتی را كشف می كند. دیدنی های بیشمار این شهر ما را بر آن داشت تا به آن سری بزنیم و به عنوان یکی از گردشگرپذیر ترین شهرهای ایران آن را به شما معرفی کنیم.


سیستم حمل و نقل عمومی و جاده ای در ژاپن (قسمت اول)

 • ۱۳۹۵/۱۱/۴

حمل و نقل در ژاپن بسیار مدرن، وسیع و هزینه ایجاد خطوط جاده ای در ژاپن هم بسیار پر هزینه می باشد. حدود ۱.۵ میلیون كیلومتر از خطوط جاده ای آسفالته در ژاپن از مهمترین زیر ساخت های حمل و نقل در این كشور می باشد. جهت آشنایی بیشتر با سیستم حمل و نقل عمومی و جاده ای در این کشور و آشنایی باسیستم فروش بلیط، همراه سفر۷۲۴ باشید.


فستیوال های جالب غذا در دنیا

 • ۱۳۹۵/۱۱/۲

در بیشتر نقاط جهان شاهد برگزاری فستیوال های غذا هستیم . این فستیوال ها برای دوستداران غذا و خوراکی بهترین انتخاب هستند تا روز خود را در مکان های برگزاری این فستیوال ها بگذرانند. همراه سفر724 باشید تا سفری همراه با خوشمزگی ها را تجربه کنید.