پشتیبانی و فروش ۵۳۸۲۶ ۰۲۱
توصیه های تغذیه ای برای سفر
  • 1395/6/27-13:18

توصیه های تغذیه ای برای سفر

مسومیت، دل درد و مریضی از فاسد بودن غذا موارده خیلی بدیند که میتونند سفرتون رو به یک کابوس تبدیل کنند برای جلوگیری از این موارد بهتره  که به خورد و خوراک خود دقت کنید. در این مطلب سعی میکنیم که راه های جلوگیری از مریضی های ناشی از خوراک رو براتون توضیح بدیم.


هتل قصر طلایی مشهد
  • 1395/6/20-21:34

هتل قصر طلایی مشهد

هتل قصر طلایی یکی از مجلل‌ترین و بزرگ‌ترین هتل‌های شهر مشهد و کشور است. این هتل پنج ستاره تقریبا هر آنچه که برای یک هتل در شهر زیارتی مشهد لازم است را دارا است. به لحاظ موقعیت و جانمایی نزدیکی ساختمان هتل به حرم مطهر امام رضا (ع) علاوه بر اینکه به زائران امکان دسترسی آسان به حرم را می‌دهد، در طبقات بالاتر نیز دید و چشم‌انداز بسیار جذابی نسبت به حرم وجود دارد که می‌تواند یکی از مزایای خوب یک هتل زیارتی باشد.


با این 8 اپلیکیشن از باقیمانده تعطیلات لذت ببرید!
  • 1395/6/18-14:24

با این 8 اپلیکیشن از باقیمانده تعطیلات لذت ببرید!

تابستان هنوز تمام نشده! در این فرصت باقیمانده می‌توانید سراغ ابزارهایی را بگیرید که به شما کمک می‌کنند برای تعطیلاتی دوست‌داشتنی و لذت‌بخش برنامه‌ریزی کنید. 


5 دلیل برای اینکه حتما به سفر زمینی بروید!
  • 1395/6/15-23:16

5 دلیل برای اینکه حتما به سفر زمینی بروید!

آیا شما هم احساس خستگی می‌کنید و فکر می‌کنید که بیش از اندازه در زندگی کار کرده‌اید و نگرانی‌ها را تحمل کرده‌اید؟ شما حتی به این فکر کرده‌اید که برای مشاوره به یک مرکز روان‌درمانی مراجعه کنید اما حتی توان انجام این کار را هم ندارید! چه در این کار موفق باشید یا نه، یک راه قدیمی وجود دارد که تجربه‌کردنش هیچ‌وقت بد نیست: سفر جاده‌ای؛ مخصوصا وقتی اگر در کنار دوستان نزدیک‌تان انجام شود.


چطور سفری لوکس اما ارزان داشته باشیم؟
  • 1395/6/14-15:13

چطور سفری لوکس اما ارزان داشته باشیم؟

همه‌ی ما دوست داریم که  آخر هفته‌ها به مسافرتی لذت‌بخش و پر از خاطرات خوش برویم. همین‌طور در طول تعطیلات طولانی‌تر به دنبال جاهایی هستیم که بتوانیم وقت بیشتری را با خانواده‌ به تجربه‌‌های جدید اختصاص بدهیم. اما خیلی وقت‌ها به خاطر مشکلات مالی تصمیم می‌گیریم که این برنامه‌ها را کنار بگذاریم یا آن‌ها را به زمان دیگری موکول کنیم. در این مطلب به مرور راهکارهایی می‌پردازیم که به شما اجازه می‌دهند در هر نوع سفری- از مسافرت‌های کوتاه به خارج از شهر گرفته تا تعطیلات طولانی‌مدت در خارج از کشور- بتوانید بدون آنکه دخل حساب بانکی‌تان را بیاورید، از مسافرت‌تان لذت ببرید.


چرا دوستی با آدم‌های عاشق سفر فوق‌العاده است؟
  • 1395/6/10-17:25

چرا دوستی با آدم‌های عاشق سفر فوق‌العاده است؟

سفرکردن یکی از رهایی‌بخش‌ترین تجربه‌ها است. در سفر کردن همیشه راز و رمزها و عدم قطعیتی هست که حتی شجاع‌ترین افراد را هم به هیجان می‌آورد. وقتی که سالخورده‌تر می‌شویم، به شکل رو به افزایشی برایمان سخت می‌شود تا وقت پول و فرصت سفر کردن را پیدا کنیم. خوشبختانه ما می‌توانیم در این باره از آدم‌های دور و برمان الهام بگیریم. دوستی با آدم‌های عاشق سفر می‌تواند روح شما را دوباره به روزهای سرکش و شاداب گذشته برگرداند.